top of page

Sigorta Hizmetleri

Taşıma sırasında olası risklere karşı sigorta hizmetleri sunar. Müşterilerinin yüklerini korur.

Uzakdoğu Lojistik Tic. Ltd. Şti.: Güvenle Taşımanın Sigortalanmış Hali

Uzakdoğu Lojistik Tic. Ltd. Şti. Türkiye'nin öncü lojistik firmalarından biri olarak, 2016 yılından beri sektördeki uzmanlığı ve deneyimiyle ön plana çıkmaktadır. İstanbul merkezli operasyonlarıyla 8 ülkede 30 merkeziyle hizmet veren firmamız, Kara, Deniz ve Havayolu taşımacılığında müşterilerine kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Bu güvenilirliği taşımacılığın her aşamasında sağlamak amacıyla, sunduğumuz Sigorta Hizmetleri de büyük bir önem taşımaktadır.


Taşımanın Güvenliği İçin Teknoloji ile Koruma

Lojistik sektöründe, taşıma süreçlerinin her aşamasında çeşitli riskler bulunmaktadır. Ürünlerin nakli sırasında yaşanabilecek olumsuz durumlar, müşterilerin endişe duyduğu konuların başında gelir. İşte bu noktada Uzakdoğu Lojistik olarak, müşterilerimize taşımanın her aşamasında güvende oldukları hissini sunmayı hedefliyoruz.


Sigorta Hizmetlerimiz ile Taşıma Güvencesi

Taşıma sürecinde meydana gelebilecek her türlü olumsuz durumu öngörerek, müşterilerimize kapsamlı Sigorta Hizmetleri sunmaktayız.Uzakdoğu Lojistik olarak, ürünlerinizin kara, deniz veya havayolu taşımacılığı sırasında yaşanabilecek hasar, kayıp veya gecikmelere karşı korunmasını sağlıyoruz.


Avantajlarımız:

- Kapsamlı Koruma: Ürünlerinizin taşıma sırasında karşılaşabileceği risklere karşı kapsamlı bir koruma sağlıyoruz. Olası hasar, kayıp veya gecikmelerden dolayı oluşabilecek maddi kayıplarınızı en aza indiriyoruz.


- Uzmanlık:Yılların deneyimi ve sektördeki uzmanlığımızla, Sigorta Hizmetlerimizi en iyi şekilde tasarlayarak müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.


- Hızlı Tazminat: Sigorta taleplerinizi hızlı bir şekilde değerlendiriyor ve gerektiğinde tazminat sürecini başlatıyoruz. Bu sayede iş süreçlerinizi etkilemeden, sorunlarınıza çözüm getiriyoruz.


Güvenilirliğimizi Taşıma Güvencesi ile Pekiştiriyoruz

Uzakdoğu Lojistik olarak, taşımanın güvenliğini en üst düzeye çıkarmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini de her zaman ön planda tutuyoruz. Sigorta Hizmetlerimiz, işletmenizin ve ürünlerinizin güvende olduğu hissini vererek sizlere huzur sağlıyor.

Taşımanın her aşamasında güvence altında olmanın avantajlarından faydalanmak ve işletmenizi risklere karşı korumak için Uzakdoğu Lojistik'in Sigorta Hizmetleri ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için buradayız.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Sayılarla Uzakdoğu Lojistik

8

Ülke

30

Lokasyon

2000

Çalışan

Galeri

GERİ BİLDİRİM VE YORUMLAR

Sigorta Hizmetleri

bottom of page