top of page
Truck Car Park

UZAKDOĞU LOJİSTİK HAKKINDA

Güvenilir, Hızlı ve Dürüst

Hızlı, dürüst ve etkin çalışan Uzakdoğu Lojistik, birçok kişinin tanıyıp saygı duyduğu bir Yük Taşıma Şirketi olmayı başardı. Ekibimiz, müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayan beceri ve tecrübesiyle her işin üstesinden geliyor. Tek isteğimiz müşterilerimizin yapılan işten memnun kalması. Bu nedenle her projenin başından sonuna kadar iletişim kanallarını açık tutmayı ihmal etmiyoruz.

Uzakdoğu Lojistik Hakkında

Profesyonellik. Üstün Nitelik. Dakiklik.

Uzakdoğu Lojistik olarak; Uluslararası Taşımacılık, Depolama, Dağıtım, Uzakdoğu Hava ve Deniz Kargo, Uzakdoğu Sigorta, Uzakdoğu Lojistik S.A.R.L., Uzakdoğu Lojistik Europa S.A. ve Uzakdoğu Lojistik France S.A.S. ile  gibi şirketleri bünyesinde bulunduran ve tüm lojistik hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunan bir grup şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. Bünyemizde topladığımız şirketler, 2.000'in üzerinde profesyonel çalışan, tam donanımlı altyapı ve kusursuz iletişim ağımız ile tam hizmet politikası benimseyen organize bir kuruluş olarak faaliyet gösteriyor.

Merkezimiz İstanbul Maltepe'de bulunmakla birlikte Hadımköy, Tuzla, Tepeören, Esenyurt, Başiskele, Bursa, İzmir, Manisa, Adana, Ankara, Eskişehir, Mersin, İskenderun, İstanbul Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adana Havalimanı, Gaziantep, Afyon, Antalya ve Konya'da, yurtdışında ise Barselona, Madrid, Irun, Paris, Lüksemburg, Trieste, Guangzhou ve Shanghai'da partner ortaklarımız bulunmaktadır.

Uzakdoğu Lojistik
Nakliye Ağı

UZAKDOĞU LOJİSTİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

"2016 yılında faaliyetlerine başlayan Altınyol İhracat İthalat Enerji Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2023 yılından itibaren Uzakdoğu Lojistik Tic. Ltd. Şti. olarak yoluna devam etmektedir. Karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu, proje ve kombine taşımacılık alanlarında uluslararası komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Türkiye Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyesi olan firmamız, 112 çekici ve 141 dorse gibi kaliteli ve modern bir filoya sahip olarak C2 belgesiyle faaliyet göstermektedir.

Uzakdoğu Lojistik, global ağ yapısı ve geniş ofis ağı ile sektörde öncü konumda olan bir müşteri çözüm ortağıdır. Uzman kadrosu ve ekipmanlarıyla, tüm dünya ülkelerinde taşımacılık ihtiyaçlarını en kaliteli, ekonomik ve alternatifli şekilde karşılamak amacıyla çalışmaktadır.

Kuruluşunun ardından geçen yıllar içinde Uzakdoğu Lojistik, taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında faaliyet gösteren 12 ülkede lider bir lojistik firması olmuştur. Sahip olduğu geniş şirket ağı ile birlikte, 2.000'den fazla deneyimli ve uzman personel ile hizmet sunan firma, modern ve donanımlı altyapısı sayesinde müşterilere kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet garantisi sunmaktadır. Ayrıca, sağlam bir iletişim ağı kurarak işbirliklerinin güçlü temeller üzerine inşa edildiğini kanıtlamaktadır.

Tüm bu bileşenler, Uzakdoğu Lojistik Tic. Ltd. Şti.'nin stratejik ve çok yönlü bir organizasyon olarak nasıl şekillendiğini ve müşterilere sınırsız lojistik çözümleri sunma yolunda nasıl çaba gösterdiğini yansıtmaktadır.

Uzakdoğu Lojistik, aklı, duyguyu ve bilinci birleştirerek iş yapış modelini şekillendirir. Bu özgün yaklaşımı, teknolojiden ilham alarak desteklenir ve müşterilere entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunmayı hedefler.

Her zaman bir adım önde olma vizyonu, Uzakdoğu Lojistik'i yeterince iyi olmanın ötesine taşır. Müşterilerimizin başarılarına katkı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevresel, finansal ve sosyal faydaları da gözetir.

Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, İsveç ve Slovenya gibi geniş bir coğrafyada faaliyet gösteren Uzakdoğu Lojistik, kapalı alanı 10.000 m2'ye yaklaşan modern dağıtım merkezleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca haftalık 52 seferle blok trenleri ve 26 araçlık filosuyla intermodal taşımacılığı destekler. Bu özellikler, Uzakdoğu Lojistik'i Avrupa'nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasına taşımıştır."

İLETİŞEMEME GEÇİN

UZAKDOĞU LOJİSTİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul AVM.
C1 Blok No: 2B Kat:25 D: 376 Ataşehir / İSTANBUL 

+90 541 243 46 44

+90 536 226 37 24

+90 546 225 43 06

info@uzakdogulojistik.com

harita grafik resmi
Teknolog Uluslararası Lojistik

Hizmetimizi Değerlendirin

Memnun Kaldınız mı?

Bizi tavsiye eder misiniz?
Fotograf Yükleyin
Bizi Değerlendirin
BeğenmedimPek iyi değilİyiÇok iyiBayıldım

Gönderdiğiniz İçin teşekkür ederiz.

Hata!. Lütfen tekrar gönderin.

bottom of page